KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025067
nr 1702 5067
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, "Drömmen". Signerad, numrerad Pt, daterad -61. Bildmått: 16,5x12,5, yttermått inklusive ram: 42x34 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:57:14
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin